Jégen nem rángatjuk a kormányt

Jasper Gábor Jasper Gábor today 2020-04-04 label podcast, kritika, csak_úgy, covid

Többen kérdeztétek, miért nem jelentkeztünk már egy ideje videós tartalommal. Sokat gondolkodtunk, hogy kitegyük-e egyáltalán ezt a Check In-t, de végülis győzött Jasper :) Nem megszokott formátum a kényszer home office-ra való tekintettel, de továbbra kertelés és bullshitelés nélkül... Ahogy megszoktátok.



Megosztom

Ajánlott cikkek

A harmadik éned - ki vagy te, amikor az AI-val beszélsz?

Tegnap este fél tizenegykor, meló közben (no comment pls. de nem dolgozom át a napot, és beteg is vagyok, szóval bízd rám a worklife balanceom!!:)) ) esett le,hogy olyan mondatot írtam le, amit se magyarul, se angolul nem mondanék ki hangosan.

Nagy-Józsa Dorottya PCC Nagy-Józsa Dorottya PCC today 2026-03-31

Az AI "szeret". Ez elég baj magában is, ne tetézd!:)

Ez nem egy "vigyázz az AI-ra, mert manipulál" szöveg. És főleg nem egy "ne használd, mert elhülyülsz!" felszólítás. Hanem egy nagyon komoly felkiáltójel neked, ha úgy érzel, túl közel kerültél valakihez, aki nem is valaki.

Nagy-Józsa Dorottya PCC Nagy-Józsa Dorottya PCC today 2026-03-06

Hírlevél feliratkozás